У Хмельницькому виготовлять близько 80 тис. електронних квитків для пільговиків

У рамках впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті Хмельницького буде виготовлено 80 тис. електронних квитків для пільговиків.

Такі інформацію “Незалежному громадському порталу” повідомив начальник управління праці та соціального захисту населення Слов’ян Воронецький.

За його словами, орієнтовно 22 тис. штук пластикових карток замовлять за кошти міського бюджету. Решту – 58 тис. поставить одеський інвестор ТОВ «Фінансова компанія «Герц», який реалізовує у Хмельницькому вказаний проект.

“Місто замовить пільгові е-квитки для пенсіонерів за віком, інвалідів III групи та інших категорій населення, пільги яким запровадила міська влада. Для цього у бюджеті передбачили 199 тис. грн. Компанія «Герц» виготовить аналогічні квитки для осіб, котрі користуються пільгами за рахунок держави”, – пояснив посадовець.

Він зауважив, що після введення електронного квитка у міському транспорті пільгами на проїзд зможуть користуватися винятково особи, якій зареєстровані у Хмельницькому.

“Облік осіб ведеться через Єдиний державний автоматизований реєстр осіб. Поки плануємо безтермінове запровадження електронних квитків для пільговиків”, – додав Воронецький.

Як писав НГП, виконавчий комітет Хмельницької міської ради 11 жовтня 2018 року ввів у дію рішення конкурсного комітету з визначення єдиного оператора на впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті загального користування.

Переможцем конкурсу було визначено ТОВ «Фінансова компанія «Герц»(Одеса). Із ним підписали угоду терміном на 5 років.

Реалізація проекту відбуватиметься у чотири етапи. У конкурсній пропозиції одеська фірма вказала, що за власний кошт поставить апаратно-програмні комплекси та інше обладнання з розміром комісійної винагороди 6,75% терміном на 10 років.